wtorek, 13 stycznia 2015

Wielki powrót, po miesięcznej przerwie...

Witam wszystkich, którzy jeszcze tutaj są :)
No więc po długiej przerwie-która niestety była spowodowana mną, pragnę z radością wszystkich jeszcze raz serdecznie powitać!
Od ostatniego postu troszkę się zmieniło, przestałam pisać przez (niestety) moją słabą pamięć.. Zapomniałam hasła na bloga jak i na gmail, a ze względu, że starej karty do telefonu nie miałam, nie mogłam także przypomnieć hasła, kiedy już dosłownie przed sylwestrem się poddałam, koleżanka dała mi nadzieję, dosłownie przypadkiem zaczęłyśmy ten temat, ale końcem końców-odzyskałam wszystko i od razu pozmieniałam numer telefonu i pozapisywałam sobie hasła :) Bardzo Ci dziękuję Aniu, bez Ciebie pewnie bym straciła wszystko co udało mi się uzyskać :*!
Wracając do Bloga-ze względu, że go zaniedbałam, będę systematycznie dodawać posty, co 2 dni, ponieważ nauka i matury zawalają mi wszystko :(
Choć! Dla osób zdrowo odżywiających się, mam niespodziankę :) Jeszcze dziś na moim blogu zawita post o tortilli, która jest idealna jako lunch :)!
Widzę także, że przybyło mi obserwatorów, za co z całego serca dziękuję!! <3
Jak Wam minęły Święta? Jak Sylwester? Piszcie na dole w komentarzach, a ja lecę robić Tortille na kolejny post, który się pojawi dość szybko :)

4 komentarze:

 1. Witaj z powrotem !

  http://ja-pamietnik-i-opowiadania.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. super ze wrocilas ! :)
  jestemmiska.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. zapraszam
  http://likeciasteczkoblog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy miły komentarz, bardzo motywuje <3
Obserwacja bloga za obserwacje? Pewnie!
Zaobserwuj i napisz w komentarzu wyżej a na pewno się odwdzięczę :)